Sıkça Sorulan Sorular

Kredi Kartı Dökümünde Alışveriş Açıklaması Ne olarak Görünmektedir ?

Kredi kartı ile yaptığınız alışverişleriniz hesap ekstrelerinde almış olduğunuz ürünün ismi yazmaz.Ekstrenizde payu bilgi teknoljileri olarak görülmektedir.

Geri iade ettiğim üründe paramı ne zaman geri alırım?

iade ettiğiniz ürün elimize ulaşır ulaşmaz incelemeye alınacaktır. Eğer ürünün yeniden satılabilirliği bozulmamışsa paranız aynı gün iade edilecektir. Havale ile yapılan ödemelerde havaleniz banka hesabınıza geri gönderilecektir. Kredi kartınızdan yapılan ödemelerde aynı gün şarj back yapılacaktır. Havale ile yapılan ödemlerde havale yapılan hesap dışında başka bir hesaba geri ödeme yapılmasını lütfen talep etmeyiniz, geri ödemeniz havalenin yapıldığı hesaba yapılacaktır

Siparişi çektim ve ödememi yaptım, ancak ürünler kargoya verilmeden siparişten vazgeçersem ne yapmalıyım?

Bu gibi durumlarda iletişim numaralarımızdan ( 0 850 840 1918 ) şirketimize ulaşarak kendinizi tanıtın ve sipariş numaranız ile satın aldığınız ürünler hakkında bilgi veriniz. Siparişin iptali hakkında talebinizi bildirdiğinizde siparişiniz iptal edilecektir. Kredi kartı ile ödeme yaptıysanız sipariş iptal edilir edilmez kredi kartınıza ödemeniz iade işlemi yapılacaktır iade işlemi sonrası bankanızın kart politikaları gereği işlem günü 3 iş günü - 7 iş gününü bulabilmektedir.. Havale yapmadıysanız siparişinizin iptal edilmesi yeterli olacaktır. Havale yapıldıysa paranız havale yapılan hesaba geri gönderilecektir. 

Telefonla sipariş verebilir miyim?

Evet iletişim numaralarımızdan sipariş verebilirsiniz.

Hafta içi hergün 09:00 - 17:30 arası 0 850 840 19 18 nolu telefonlarımızdan bizlere ulaşarak sipariş verebilirsiniz.

Teslimat kaç günde gerçekleşir?

Stoğumuzda bulunan ürünler aynı gün saat 16:00 a kadar verilen siparişlerde aynı gündür.Bulunduğunuz il ve ilçeye göre kargonun teslimat süresi değişkenlik göstermekle beraber yakın mesafe il merkezlerine 1 gün orta ve uzun il merkezi mesafeleri 2-3 iş günü sürekli dağıtım yapılmayan ilçeler ise 3-5 gün içerisinde teslim edilmektedir

Ürünlerinizi iade edebilirmiyim ?

Üretici firmalar tarafından ambalajı yırtılmamış giyilmemiş tüm ürünlerimizi iade edebilirsiniz.Ambalajı hasar görmüş kullanılmış iç giyim çorap çamaşır ürünleri iade kapsamında değildir.

 

Yeniden satılabilirliğini bozmadığınız sürece ürünü 7 gün içerisinde şirketimize bildirerek iade edebilirsiniz. Açılmış ve kullanılmış ürünler kesinlikle iade alınmamaktadır. Ancak açıldıktan sonra problemli olduğunu düşündüğünüz ürünleri şirketimize geri gönderebilirsiniz. Yapılan inceleme sonucunda problemli olduğu görülen ürünler yenisi ile değiştirilmektedir.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır